آرایشی بهداشتی

بهداشت و زیبائی_مراقبت پوست و مو

علت شل شدن و افتادگی پوست چیست؟

 علت شل شدن و افتادگی پوست چیست؟
پوست سالم علاوه بر شادابی و طراوت، دارای استحکام و به اصطلاح سفتی خاصی است و به لحاظ خاصیت ارتجاعی خود، تا میزان معینی کشیده شده و پس از رها شدن، دوباره به حالت اولیه خود بازمی گردد. در حقیقت این مسئله جزو خصوصیات منحصر به فرد پوست است که عوامل متعددی در حفظ آن موثرند:
1.    آب: پوست هیدراته (دارای میزان مناسبی از رطوبت) مقاومت بیشتری نسبت به کشش و الاستيسيته دارد تا پوست دهیدراته (پوستی که رطوبت خود را از دست داده)
2.    پروتئین های ساختمانی: عامل بروز خصوصیات بیومکانیکی پوست هستند. مهمترین این پروتئین ها عبارتند از: کلاژن، الاستین، پروتئوگلیکانها وگلیکو پروتئینها

شل شدن پوست در برخی نواحی مثل پلک، پوست دو طرف چانه، گردن و سینه به علت نازکی پوست، بیشتر مشهود بوده و بر روی زیبایی فرد اثر سوء می گذارد. همچنین افتادگی پوست، سبب عمیق شدن چین و چروک ها شده و فرد مسن تر به نظر می رسد.
این مساله خصوصاً در هنگام آرایش از اهمیتی خاص برخوردار می شود چرا که آرایش بر روی پوستی که دچار افتادگی شده است و سفتی لازم را ندارد به اصلاح خوب سوار نمی شود و تمام زحمات آرایشگر پس از مدت کوتاهی از بین می رود. لذا یک Beauty Designer (مشاور زیبایی) حرفه ای قبل از آرایش به فکر حفظ قوام و سفت نمودن پوست صورت خواهد بود.
کرم سفت کننده صورت سینره

Cinere Lifting Cream
سفت کننده سریع پوست صورت (در عرض کمتر از 5 دقیقه)
1.    ماندگاری طولانی
2.    کاهش چین و چروک پوست
3.    دارای ویتامین های D، E و A به منظور تقویت پوست و محافظت آن در برابر اثرات مخرب عوامل محیطی
4.    حاوی اسیدهای چرب ضروری امگا 3 و 6 برای بازسازی و نوسازی پوست
5.    تامین رطوبت مورد نیاز پوست
6.    همراه با کمپلکس MDI (آنتی کلاژناز قوی)، بیوپلیمرهای دریایی، عصاره  دانه آفتابگردان، کالاندولا و جوانه گندم

در تهیه این کرم از فن آوری بیوتکنولوژی و مواد موثر طبیعی جهت رفع مشکل افتادگی پوست استفاده شده است. این محصول دارای اثر سفت کنندگی (Lift)سریع و طولانی می باشد. Lift سریع توسط بیوپلیمرهای دریایی صورت می گیرد و Lift طولانی آن به واسطه تقویت رشته های الاستین و کلاژن می باشد. بهبود گردش خون پوست، باعث تغذیه و اکسیژن رسانی مناسب به پوست شده و پوست با طراوت و شاداب می گردد. این فرآورده مقاومت پوست را نسبت به عوامل داخلی و خارجی افزایش داده و مواد مرطوب کننده موجود در آن به نگهداری آب در پوست کمک کرده و خواص بیومکانیکی پوست را بهبود می بخشد.


چه وقت: صبح وشب
چگونه: پس از تمیز کردن پوست با شیرپاک کن و یا ژل پاک کننده سینره بر حسب نوع پوست، مقدار مناسبی از فرآورده را روی پوست صورت استفاده نمائید.

آرایشی بهداشتی مارینا 

مرکز فروش محصولات سینره

آدرس:گنبدکاووس - خ امام شمالی -ابتدای خ سرابی - زیر ساخنمان پزشکی نور

تلفن:۲۲۹۳۹۵۴ شیرمحمدلی ۰۹۱۱۱۷۶۳۱۵۱

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم بهمن ۱۳۸۷ساعت 16:32  توسط یوسف شیر  |